Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Čtvrt na smrt – koncert

Kavárna otevřena od 18:30

Čtvrt na smrt je písničkář, který již deset let skládá hudbu nejen na svoje vlastní texty, ale také na ty z pera oceňovaného českého básníka Jiřího Charváta. Stovky odehraných sólových koncertů po ulicích, klubech a festivalech zafungovaly jako skvělá příprava na společnou tvorbu v doprovodu rytmické sekce.

Undergroundové písničkářství v doprovodu bicích a basy ožívá a přechází tu do jazzu, tu do punku – žánrové ukotvení tohohle alt-rockového tria je značně obtížné. Co naopak zůstává v každé písni jsou texty, vysezené a vydřené do poslední slabiky tak, aby ani jedno slovo nepřišlo nazmar.

„Čtvrt na smrt
a furt to nestačí
co tě nezabije
to tě zmrzačí“

Kapela zahraje bezmála hodinový set, během kterého zazní většina písní z připravované desky „Držím Ti pěsti“,ale i některé starší kusy, co jako dema visí na jejich Bandzone:
https://bandzone.cz/ctvrtnasmrt

Program otevře vážený host – místní písničkář BŘIT, který kromě působení ve své indie-rockové kapele Eugene Morrow zvládá psát písně taky ve svém mateřském jazyce. V jeho případě se můžete těšit na poetickou melancholii s krásnými melodiemi.

Vstupné v doporučené výši 100 Kč aneb „zaplať, kolik uznáš za vhodné“.

Začneme kolem osmé.

Datum:

8. prosince 2019

Čas:

19:30 - 22:00

Sdílej tuto událost

Rezervace nově neprovádíme z důvodu větší kapacity. Pokud si chcete vybrat místo, doporučujeme přijít včas.